Volný čas

V ZIMNÍ SEZONĚ CENA ZA PRONÁJEM OD 180 KČ/OS/NOC

LYŽOVÁNÍ PRO NAŠE HOSTY ZA CENY, KTERÉ VÁM ZPŘÍJEMNÍ DOVOLENOU (od 150 Kč/osoba/den)

FINSKÁ SAUNA, WIFI, SJEZDOVKA 300 M OD ROUBENKY, VYBAVENÍ PRO DĚTI, PARKOVÁNÍ U CHALOUPKY, BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM 5m X 3m

 

Roubenka je idealní pro pobyt 1 - 3 rodin, nebo skupinu do 14 přátel.

Pronájem chaloupky v mimosezonu od neděle do pátku za velmi výhodné ceny, vhodné i pro menší počet hostů.

LETNÍ POBYTY:

Roubenka s venkovním i vnitřním krbem v krásném prostředí.

Původní roubenka po celkové rekonstrukci u které je zachován jedinečný vzhled bývalých generací staveb i včetně interieru. Roubenka svým vybavením zároveň vyhovuje požadavkům moderního bydlení.

Chaloupka je situovaná na konci obce, obklopené lesem, s minimálním provozem a pohybem dalších osob ( Štědrákova Lhota je na své trase konečnou vesničkou) obklopená zelení a čistým ovzduším v každém ročním období, v neposlední řadě krásné prostředí Hrubého Jeseníku.

Chaloupka stojí na prostorné pravidelně udržované zahradě, která vybízí k pohodovému odpočinku. Zahradu lemuje horský potůček (s malým množstvím protékající vody)Zahradě dominuje krytá pergola s elektrickým osvětlením, krbem a pečící plotnou, houpačky, bazén 5 x 3 m se zastřešením, osvětlením a NOVĚ s tepelným čerpadlem, které zajistí Vámi požadovanou teplotu vody bez ohledu na venkovní klima, trampolína, skluzavka, kuželky, které zabaví vaše děti. Další venkovní posezení je na zastřešené terase s přístupem ze společenské místnosti.

ZIMNÍ POBYTY:

V zimním období určitě rádi využijete možnost bez problémového přístupu a parkování přímo před chatou pro Vaše 3 - 4 auta.

Celoroční využití.